| missdeea28 a întrebat:

Buna la toata lumea! se mai poarta balerini sau cizmulitele de vara?

10 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Dap, cred ca balerinii vor ramane la moda multa vreme, cizmele mi se par cam kitchoase vara.

| Bishop a răspuns:

Mie, 1 nu imi place cand vad o fata in acei balerini, mi se par urati si de prost gust, dar cizmulitele mi se par ok happy
parerea mea

| DianaLostInDreams a răspuns:

Daca te referi la cizmulitele alea cu dantela nu prea cred.adica depinde si cu ce le combini ca am vazut destule victime ale modei care le combina aiurea, de ex. roz cu galben :-&...

| CrucifiedCountess a răspuns:

Bocanci de iarna captusiti cu blana raised eyebrows

| andraaa12 a răspuns:

Desigur, asa cum zice si lavylavy sunt in voga mai ales cizmele de vara, dai citesti reviste sau ziare ai as vezi ca vedetele poarta forte mult asa ceva mai ales ca sunt si cofortabili.

| CDelia a răspuns:

Balerini sunt draguti, comozi .chiar i-mi plac:Xsi chiar de n-ar fi la moda ce conteaza? eu tot i-as purtatongue

| OFF a răspuns:

Dap se poartawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Atat balerinii cat si cizmele de vara sunt la moda. Luna aceasta si eu mi-am achizitionat o pereche. Sunt in voga.

Pa-pa!

| pantofi a răspuns:

Balerinii nu au voie sa lipseaca din garderoba unei femei, indiferent de trenduri.

| Zu_8376 a răspuns:

Se poarta ce iti place tie atata timp cat porti cu atitudine ai sa vezi ca ai sa te simti bine indiferent de ce poarta celelaltebatting eyelashes