| anonim_4396 a întrebat:

Se mai poarta balerini? si daca da ce fel de balerini?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Da, cei cu botul rotund. si de toate culuorile

8 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Evident ca se poarta balerini. La fel se poarta si balerine. Totul depinde de portofel, sau carte de credit. Stiu ca aici e vorba de pantofiori, dar in umbra lor e vorba de sexualitate

| LoryM22 a răspuns:

U renuntati nici vara asta la balerini. Desi se tot poarta de mai mult de doi ani, balerinii se mentin si in 2009 in trenduri. In plus, sunt si foarte comozi fata de incaltamintea tip platou si "merg" aproape cu orice fel de tinuta, atat la una casual, de strada, pana la vestimentatia office si chiar la o tinuta de seara.Pantofii cu toc ar trebui sa treaca pe loc secund, in topul preferintelor femeilor, (indiferent de statura lor) atunci cand vine vorba de sedinte de shopping prelungite sau de plimbari prin parc. In aceste situatii comoditatea ar trebui sa fie cel mai important aspect. Nu-ti chinui inutil picioarele! Balerinii sunt preferati atunci cand mergi la cumparaturi sau cand iti timpul cu prietenul sau chiar si cu copii in parc. Deci renunta la tocuri cand ai ceva treaba prin oras.

| cely a răspuns:

Da.Se poarta tot ce iti place si ti se potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi se mai poarta... da nu a intreba de care

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balerinii fac parte din categoria lucruri care nu se demodeaza niciodata. Sunt comozi si pot fi asortati atat la rochie/fusta, cat si la pantaloni (indiferent de model: evazati, skinny sau drepti). Poti merge pe linia clasica (balerini negrii, botul rotund spre ascutit, talpa foarte subtire, fara toc - gen Audrey Hepburn) poti opta pentru balerinii pretiosi (aplicatii din perle / pietre / broderii - au fost readusi pe podium anul trecut de marii designeri) si atunci trebuie sa adopti tinute uni, fara accesorii opulente. Sau, daca stii sa-ti asortezi foarte bine culorile, alege unii veseli (roz, rosii, verzi) pentru o tinuta casual de zi. Poarta balerini happy Singurele reguli sunt bunul gust si nu-i purta niciodata seara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Binenteles k se poarta... mie imi plac enorm si n-am renunta la ei...preger cei cu talpa joasa k sunt si ffff comozi

| Sunshine_2005 a răspuns:

Normal ca se poarta...in general se poarta tot c iti place si in ce te simti binewinking

| danonino girl a răspuns:

Da normal ca se mai poarta.Incearca sa porti ce iti sta bine nu neaparat ce se poarta.Ca ce se poarta nu iti sta bine de fiecare data.