| vizabela a întrebat:

La voi in oras a fost caravana Avon? Daca ati castigat la tombola sau nu, nu stiti in ce consta o sedinta de infrumusetare? Dau funda:*

2 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Consta intr-o ora de plictiseala maxima, m-am dus doar fiindca eram curioasa cum ma vor machia(la telefon au spus ca voi fi machiata profestionist) mda teapalaughing noroc ca eram cu 3 prietene ca altfel chiar muream acolo, si ne-au pus sa ne machiem intre noi(eram in jur de 15 persoane), iti dai seama ca majoritatea habar nu aveam ce e cu viata noastra, iti sugerez sa nu mergi ca te plictisesti, ah si nici premiu nu iti da, iti fura o ora din viata, pentru nimiclaughing

| lumy4u a răspuns:

Eu am castigat dar nu m-am dus ca eram la servici.din cate mi-au explicat fetele de la avon,o sedinta de infrumusetare consta intr-o ora in care se vorbeste despre machiaj, unghii, etc, iti da sfaturi, ..plus ca te machiaza.