| LoL a întrebat:

Am castigat la o tombola o ora de infrumusetare la Avon.In ce consta?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Uite aici ai toate detaliile http://www.claudia09avon.eu/168/ora-de-frumusete-beauty-business-2/ Bafta!:)

2 răspunsuri:
| Lavuu a răspuns:

Se va organiza in orasul tau. Vei fii sunata sau vei primi un mesaj pe adresa ta de mail. P.S.: Iti poti aduce si o prietena. Sper ca te-am ajutat happy.

| mentorul a răspuns:

Daca esti fata stimulare vaginala, masaj ertoic, daca esti baiat nu primesti nimic pentru ca te-ai nascut cu un penis si valorezi mai putin