| hhhh a întrebat:

Buna lume!
o alta dilema straight face
vreau sa slabesc repede.
si sa se vada rezultatele, adica la burtabig grin
si nu spuneti de sport deoarece eu aler in fiecare weekend ca in timpul saptamanii nu imi permite timpul.
o dieta ceva!?
fundita :X:X

Răspuns Câştigător
| rain a răspuns:

Elimina prajelile, uleiul, cartofii, orezul, painea, dulciurile, sucurile, bauturile alcoolice (daca e cazul)... de shaorma si pizza nici nu mai zic...

in rest, tot ce trebuie sa faci e cat de multe abdomene poti -dar asta zilnic... altfel nu prea merge treaba

bun, asta a fost metoda sanatoasa... mai sunt si cure de slabit miracol, dar sunt foarte nesanatoase

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Mai întâi incepe cu detoxifierea organismului și apoi regimul pe care doar tu îl stabilești în funcție de ce-ți place. Eu am cumpărat zilele astea numărul din martie al revistei Asul verde și chiar îmi place ce citesc aici. Poți încerca și tu, nu te costă decât 2, 5 lei. happy
Mari succese și o primăvară benefică!