| anonim_4396 a întrebat:

ce dieta imi puteti recomandahappy vreau sa slabesc cat mai repede ...am inceput sa fac si sport si acum vreau sa incep si o dieta sanatoasahappy sa imi spuneti una buna!

multumesc anticipat! DAU funditabig grin
NU IMI TREBUIE PASTILE DE SLABIT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......_slabesti_ - cele mai eficiente treucuri pentru a slabi usor si sanatos. Spor sa ai!

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Trimite-mi e-mailul tau sa iti pot trimite o dieta foarte buna!

| Biutzuca a răspuns:

Pai... sunt pastile pentru slabit (era si reclama pe net)cu extract de mere ceva si slabeai 1 kg pe o zi, doua.in orice caz daca vrei sa slabesti incearca sa reduci din paine. sper ca te-am ajutat

| tinaarad a răspuns:

Incearca produsul bio 830 de la Lifecare, se vad rezultate deja in primele zile, si este suta la suta natural, eu l-am testat si e singurul care a dat rezultate dupa ce am incercat totul. Pentru mai multe detalii ma poti contacta pe e-mail tina_butaru@yahoo.com sau la tel. 0747747704. Tina