| PisssiMitziii a întrebat:

luna asta vreau sa imi fac suvite neaparat, am parul de culoare saten deschis si nu stiu ce suvite sa imi fac m.am gandit la un roscat dar nu stiu sigur cum voi arata...crezi ca este o decizie buna? Daca nu va rog ziceti-mi voi ce culoare mi.se potriveste in afara de blondhappy.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare potrivit, mai ales ca in afara de blod si roscat, la saten deschis nu merge o alta culoare, dupa parerea mea...doar daca vrei sa-ti bagi suvite rozlaughing.Da...eu zic ca merge.happy.

| NoName551 a răspuns:

Merge foarte bine rosu. Ai putea incerca si mov. Prietena mea are si arata f. bine.big grin

| erikutza_2687 a răspuns:

Dece nu blond? ti-ar sta super bine pentru ca la saten merge suvite blonde si negre...