| ownuoana a întrebat:

Am parul saten deschis spre blond si vreau sa imi fac niste suvite ce culoare m-ar avantaja?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Eu unul te-as sfatui sa folosesti saten inchis daca ai parul deschis tare

| ANAHsneaman a răspuns:

Painu stiu poate unele rosii sau unele negre succes big grin

| lifeisperfekt a răspuns:

Multumesc frumos si te ajut oricand cu mare placere happy

| ScheißeBeMine a răspuns:

Roz

| Grăurea a răspuns:

Si eu am parul cam la fel! happy. Depinde de culoarea ochilor. Daca sunt albastri, fa albastru sau roz. Daca sunt verzi merge verde sau galben. Daca sunt caprui, galben sau albastru iar daca-s negri merge rosu sau albastru.

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Roz sau rosu ar fi excelente.

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Eu cred ca iti va sta bine cu niste suvite maro deschis.

| ownuoana explică:

Am ochi verzi dar frate mov sau albastru prea de tot nu sunt gen emoolaughing ceva mai discret

| Xpert210 a răspuns:

Presupun ca roscat sau mov ti-ar prinde bine...asta e parerea mea. Sper ca am fost de ajutor

| Dyana03 a răspuns:

Sie u am aceeasi culoare a parului si cred ca blond mai inchis sau saten inchis incis de tot

| 17AndaLovePunct17 a răspuns:

Buna, si eu am parul saten foarte deschis eu cred ca te-ar avantaja niste suvite blonzi si eu am asa doar ca naturale si o sa-ti stea f bine. Succes!

| Larisa1998 a răspuns:

Depinde de culoarea ochilor tai!