| Eisa9999 a întrebat:

Luni ma duc in tabara si nu stiu cum o sa-mi prind parul ca numai am chef sal tin in coada.Am parul cret, cu mici onduleuri, cu mult volum si destul de rebel(nu e deloc drept), mediu(de la umeri vreo 13-17 cm)

Imi dati mai multe idei si sa nu fie chiar asa greu de facuthappy

Coafura de:

1. ore/scoala

2. oras/plimbari

3.mai elegant(cum ar fi la festivitate de inceput si sfarsit de tabara)

4.comod(ce o sa port in camera)

1 răspuns:
| bebbee a răspuns:

Pi iti spun mai multe care se incadreaza in toate acestea : coada spic, coada impletita, 2 codite, 2 codite impletite, iti mai poti strange parul intr-un cocwinking

Sper ca`ti plac tongue... Altceva asa de simplu nu mai stiu tongue