| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

M-am ciumurilt, mi-a iesit herpes pe buza de sus crying ce pot sa fac ca sa imi treaca? crying funda!

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Te duci la farmacie si iti iei crema speciala pentru herpes, sau plasturi pentru herpes.

| Avatar001 a răspuns:

Date cu vazilina

| lora3u a răspuns:

Cu crema de galbenele dureaza mult pana trece ( ti se face mult puroi... apoi se usuca... abia mai tz cade ), deci nu cred ca vrei asta! Recomand sa pui GHEata. Pui cuburi de gheata, tii pana cand nu mai suporti, si ai sa vezi ca in cateva ore trece ( mie cel putin mi-a trecut in acceasi zi, cateva ore mai tarziu dupa ce am pus ). Si nici nu a lasat urme, nici nu s-a umflat, nici coaja nu a format. Pur si simplu s-a retras umflatura si a ramas buza normalawinking. Sanatate multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall cu crema de galbenele am patit si eu asa intr-o zi doua mi-a disparut a si trebuie sa dai de mai multe ori pe zi ok? acum funda plss big grin