| Kasia a întrebat:

M-am hotarat sa imi cumpar un parfum nou si nu prea stiu ce sa aleg.Voi pe care l-ati alege dintre: Chanel-Allure,Chanel-Chance,Dior-Miss Dior,Givenchy-Hot Couture, Dior-Dolce Vita? As vrea ceva argumente...ma intereseaza mult persistenta si daca e potrivit pentru sezonul cald.Chiar am nevoie de ajutor...eu as lua cel putin 4 dar trebuie sa aleg doar unul. Funda cel mai amplu raspuns.

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna, Kasia!
Dior-Dolce Vita & Dior-Miss Dior
Sunt persistente, elegante, senzuale, extravagante si de foarte buna calitate!
Nimeni nu ma plateste sa fac reclama acestor produse, este opinie proprie. Nu ca am eu ceva cu celelalte, sunt ok, dar cele de la Dior chiar merita!
Noapte buna!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege,,dior-dolce vita,,[nu o sa ti para rau]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mergi pe Dior-Dolce Vita, ţine mirosul ore întregi, deci chiar persistă ăsta.
Te pup!

| TimeeaBtrx a răspuns:

Eu folosesc pierre cardin, e ft persistent aprox 7-9 ore si e foarte placut la miros perfect pentru sezonul de vara. Romantismul este sustinut de o baza sofisticata, senzuala si lemnoasa de vetiver, lemn de santal, cedru si chihlimbar, indulcita cu nectarine delicioase, vanilie, caramel si mosc

| BiancaByya a răspuns:

Eu folosesc Givenchy-Hot Couture, dar sa stii ca si Dior-Dolce Vita e super. Salut