| xXx_6498 a întrebat:

m-am tuns astazi la breton, si imi place foarte mult, doar ca la spate arata parul ca la o fata, e foarte des, si arata si umflat, eu am parul de la spate incepand din varful capului pana la umeri aproape, putin mai sus de umeri(vreo 15-20 cm), si nu stiu cum sa ma tund la spate sa para mai masculin, stiu ca cea mai buna tunsuare masculina este la 0, dar vreau un model pentru parul lung.

1 răspuns:
| Christinel a răspuns:

Cel mai bine este sa te tunzi scurt, ceva de genul
http://www.topcoafuri.ro/......-par-scurt
sau sa iti lasi breton ceva de genul asta "/" in scari, si la spate putina "chica" si gata :)