| lor3nutza a întrebat:

Buna m-ar interesa sa imi cumpar un ondulator si vreau sa stiu daca da rezultate bune si cam cat costa? FUNDA

6 răspunsuri:
| crazy14 a răspuns:

Mda da rezultate buna, eu am de la BaByliss si sunt foarte multumita de el, am dat parca 79 de lei, sunt si mai ieftine dar rezultatul este mai prost! Poti sa-ti cumperi fara grija numai sa nu iti faci bucle in fiecare zi, ci doar la ocazii mai speciale altfel risti sa iti arzi parul!

| lor3nutza explică (pentru crazy14):

Crezi ca unul de la Philips cu 55 lei e bun sau nu prea ce ma sfatuiesti sa fac?

| crazy14 a răspuns (pentru lor3nutza):

Na eu zic ca e bun..de obicei produsele de la Philips sunt de calitate!happysi pretul e si cunvenabil!

| deeaaaa a răspuns:

Si cele de la Remington sunt bune.Si nici alea nu sunt foarte scumpe

| Pisicutaa a răspuns:

Philips e cel mai bun