| adryanna_3884 a întrebat:

Ma numesc Adriana si sunt in ultimul an de liceu, deci o sa am banchetul. Problema este ca nu stiu ce dress-uri sa port. Am o rochita scurta, neagra si mulata si pantofii negrii de lac( sandale nu pot sa port).
Rochita este la catalogul 2 a cincea http://www.atmospheredesign.ro/ multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Buna!
Nu cred ca o sa ai nevoie, va fi foarte cald si pot fii si incomozi, iar daca pantofii sunt decupati se vor vedea urat.
Iar daca vrei neaparat dress-uri, poti sa-ti iei o pereche culoarea pielii, deoarece daca iti iei negri poate fii prea mult negru pe tine si rochita si pantofii + dressu-rile.Cred ca ii prea mult.Deci alege culoarea pielii va fi minunata combinatia, iar rochita e superba love struck buna alegere, e foarte draguta love struck

3 răspunsuri:
| denysyca_8266 a răspuns:

Buna! nu cred ca o sa ai nevoie. Dar sincer dress negru daca ai tenul alb ca laptele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai bine nu-ti iei delochee hee Mai ai ceva vreme pana la banchet sa te si bronzezi putin. Si daca tot nu poti purta sandale macar pantofii sa fie deschisi la varf tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA. ma numesc denisa si as dori sa vad si eu noua colectie din catalogu atmosphere.