| maidatendragosteamea a întrebat:

Mi-am luat pentru banchetul de a 12- a o rochita scurta, neagra cu dantela bleumarin pe deasupra, in stil printesa. Ce culori ar trebui sa aiba plicul si pantofii, ca nu arat precum o vaduva neagra? laughing

Răspuns Câştigător
| dianabaumli a răspuns:

Eu zic ca pantofii argintii sau aurii se potrivesc de minune.happy

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Ce zici de nude(=beige, culoarea pielii). Merg si albastrii, mov, negrii sau rosii.Asta ca sa iesi in evidenta.
Raman totusi la parerea ca ar merge pantofi nude si plic auriu/argintiu.
Partea buna e ca pantofii nude merg pe zi si-i poti incalta si la alte outfit-uri de zi sau seara.

| Sabisabinutza25 a răspuns:

Poti sa iti iei un plic albastru bleumarin si pantofi poti sa iti iei stileto negri sau cu platforma negri!