| Barbieeeeeeee a întrebat:

ma spal pe cap cu samponul pantene aqua light si sunt totusi multumita:d dar as vrea sal schimbhappy si samponul si balsamul:d folosesc o masca kallos latte....care e ok! vreau raspunsurilove struck nivea diamond gloss imi place mult dar.....in fiine:d fundahappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Klews a răspuns:

Buna! Incearca produse de musetel Aile si Masca de par PLACENTA. Eu le folosesc 1 data pe saptamana si sunt multumina. Sper ca ajuta big grin