| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi recomande cineva un sampon foarte tare:X sa curete parul foarte binehappy a inceput sa mi se ingrase parul prea des sad la 2 zile (eu il spal de 2 ori pe saptamana) insa as vrea un sampin bun sa nu ingrase si sa curete parul si scalpulhappy multumesc:* (pana acum am folosit nivea diamond gloss) Funda! va multumesc

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Syoss! blushing Crede-ma, stiu din propia experienta! laughing)

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BCoMichael a răspuns:

Eucerin este un sampon foarte bun! Testat de dermatologi cu renume si folosit mai ales de vedete big grin

| BCoMichael a răspuns:

Asta nu inseamna ca nu se gaseste si este destul de ieftin pentru un asemenea sampon!

| BCoMichael a răspuns:

Pacat ca ai dat funda pe ala crying E muuuuult mai bun Eucerin

| Uoana a răspuns:

Exista sampoane sebocorectoare, eu mi am luat de la VICHY d'asta http://farmaciadulfu.ro/......00-ml.html si e foarte bun..inainte ma spalam pe cap o data la doua zile

| XoXo4you a răspuns:

Offf eu ma spal pe cap in fiecare seara dar e bun nivea pure repair anti-matreata

| Alexandra301 a răspuns:

Eu iti recomand Syoss.Este cel mai bun sampon dintre toate care le-am folosit in viata mea.Curata extrem de bine, ii da mai mult volum si nici nu costa foarte mult.(~ intre 15-18 lei) Funda?happy

| Roxana75 a răspuns:

Eu folosesc head and shoulders si mi se pare bun, si eu am avut probleme din astea, oricum depinde de parul fiecaruia. si sampoanele nu trebuie schimbate deshappy

| Brunette91 a răspuns:

Syoss, head & houlders. sunt cele mai bune!

| CronosS a răspuns:

Clear negru happy