| screamy a întrebat:

Buna mai de mult am vazut un anut pentru a devenii reprezentant Avon si mi s-a part destul de profitabil dar nu prea aveam chef sa ma bag in asa ceva.Acum chiar as vrea sa devin reprezentant dar nu stiu ce varsta trebuie sa ai si nu stiu daca chiar merita...Imi puteti da mai multe informati? happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/opportunities_landing.page
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| GeorgiIonel a răspuns:

Buna! Varsta minima este de 18 ani si daca te implici, adica sa dai catalogu la cat mai multe persoane care sa iti comande (persoane care sa iti inspire incredere) poti sa castigi atat bani cat si produse cadou.Pentru mai multe detalii dai add la lungu_ionela2003@yahoo.com

| GeorgiIonel a răspuns:

Buna! Pentru mai multe informatii poti da add la lungu_ionela2003@yahoo.com