| anonim_4396 a întrebat:

maine am banchetul de clasa a8a si vreau sa merg la un salon pentru a-mi face parul si machiajul. stiti pe unde pot gasi prin Iasi? va roogg. dau funda la primul raspuns ce ma poate ajuta! si imi cer mii de scuze pentru categorie, insa am nevoie de un raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Justasmile a răspuns:

Salon -Dada Blu

Adresa: str. Theodor Burada, nr. 3(pe langa strada cuza voda)
Program: L-V: 09.00 - 21.00; S: 09.00 - 13.00
SAU:
Strada Saulescu, nr 13 ->Gioconda, centru de frumusete, e deschis de luni pana sambata de la 8 dim la 8 seara.
SAU:
Salon Irina Schrotter
Adresa: Iulius Mall, parter
Program: L - S: 09.00 - 20.30
SAU:

Studio Dana
Adresa: Bd. T. Vladimirescu nr. 95
Program: L-S: 09.00 - 19.00

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La cat e de mare Iasiul, nu gasesti? E suficient sa mergi doar din Tg. Cucului, pana in Piata Unirii, de-a lungul liniei de tramvai, si sunt vreo 5.

| Daniela377p a răspuns:

Eu frecventez salonul Ellisium din podu ros. (http://ellisium.ro)
Nu stiu daca te ajuta, dar macar pe viitor daca mai cauti un salon profi.