| AngelMiley_8855 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent:peste doua zile am banchetul si eu impreuna cu niste prietene ne-am gandit sa-i cantam ceva doamnei imi da-ti niste idei de melodii despre doamna invatatoare un link daca se poate!
scuze pentru categorie dar imi trebui >urgent

Răspuns Câştigător
| aaaalexa a răspuns:

La revedere scoala primara, La REVEDERE NOI PLECAM SA STI tu draga ce rau ne pare si cat de mult noi regretam (x2) Doamnei invataotare ii multumim fierbinte ca ne-a invatat, adio si am plecathappy

1 răspuns:
| DuTzZeLiAn a răspuns:

Deci pe moment mi-a venit ideea asta ^_^
Link : http://www.youtube.com/watch?v=tfFrWkauHMw&feature=related

4 Fun :)