| Zuzatah a întrebat:

.maine este ziua indragostitilor..si as vrea sa ii fac o surpriza prietenului meu, dar suntem cam departe si as vrea sa ii fac doar asa prin pc..cateva idei? big grin funda:*:*

Răspuns Câştigător
| Agenta004 a răspuns:

O melodie cantata de tine, o poezie, o poza frumos editata cu tine

8 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Spune-i ce simti! Snceritatea ta il va impresiona foarte mult, iti garantez. :*

| XtremeDemon a răspuns:

Video chat happy

| Zuzatah explică (pentru XtremeDemon):

Adica? Mai pe intelese? big grin Cum?

| XtremeDemon a răspuns:

Cati ani ai?

| AddeLinna a răspuns:

Fa-i un video in care ii spui cat de mult il iubesti/tii la el, cat iti este dor de el, eventual ii aduci aminte de ziua in care v-ati cunoscut si ce iti mai trece tie prin cap. I-l pui pe e-mail si astepti ori tot raspuns pe e-mail ori daca nu intri seara pe mess...big grin.

| Chans a răspuns:

Dai un video la 12 fix... pune-l pe Facebook sau scrie la status la 12 noaptea Te iubesc mult! Esti totul pentru mine si tot ce contează! Funda?

| Kallian a răspuns:

Totul depinde de varsta voastra si de gustul fiecaruia, poate fi orice, de la dedicarea unei melodii la poze deocheate.

| Contellecv a răspuns:

Ofera-i o afacere la cheie care sa o dezvolte tot restul vietii. Teleconferinta zilnic la orele 20.00, ora Romaniei: www.anymeeting.com/NeccTelecom1. Link de publicitate si inscriere: http://MION1.lv7global.com