| IrxnIroxyI a întrebat:

Maine merg la piscina si as vrea sa stiu : daca voi purta pantaloni scurti rosii, ce culoare ar trebui sa aiba bustiera :turcoaz inchis sau oranj deschis (n-am rosie happy )?

3 răspunsuri:
| yo4ever a răspuns:

Eu zic sa ti iei turcoaz pentru ca daca esti bruneta iti sta bine.cat despre oranj nu stiu ce sa zic.nu cred ca ti ar sta bine.

| greenish a răspuns:

Buna. Eu una zic ca nu se potriveste nici bustiera oranj nici turcoaz happy Vezi poate ai vreo una neagra, alba sau gri eventual happy Daca nu ai, ia-ti mai bine bustiera oranj deoarece este o culoare mai apropiata de rosu happy In nici intr-un caz nu se potriveste culoarea rosie cu, culoarea turcoaz happy Distractie placuta pe maine!

| Adelinesmile a răspuns:

Oranj...merge mai bine big grin