| anutza3000 a întrebat:

Buna merg intr-o excursie la Sucevita ce ce sa ma imbrac eu ma gandeam la o pereche de blugi un tricou o perche de tenisi si o geaca de piele neagra ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Buubbu a răspuns:

E perfect. In excursie trebuie sa fi lejera, dar si frumos imbracata. Tinuta asta mi se pare cea mai buna alegere. big grin Distactie placuta la Sucevita!

| RaspberryLover a răspuns:

Foarte buna alegerea ta! happy in caz ca va fi poate ceva mai friguț, ia-ti si un pulover la tine, in caz de... na, Doamne fereste laughing) Sper sa te distrezi acolo, drum bun!