| Lola956 a întrebat:

Merge o rochie rosie lunga cu pantofi cu toc indigo/albastri, cu o pereche de cercei lungi cu pene de aceeasi culoare si un clutch rosu cu albastru?

3 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

Mi se pare puțin cam țipătoare combinația, eu aș merge mai degrabă pe ceva gen galben cu roșu sau galben cu albastru.
Sau verde cu puțin roșu.

| DyahAle a răspuns:

Prea puternic constrastul. Alege mai bine alaturi de rosu, un negru sau nude :)
http://diaalexandra.wordpress.com

| DyahAle a răspuns:

Prea puternic contrastul. incearca sa combini rosul cu nergu, sau crem. ceva nude