| RobbyPh a întrebat:

Mi-am cumparat o geaca de piele. Si vreau sa stiu daca e piele sau imitatieworried Si cum sa fac sa vad daca e piele sau nu. Se zice ca pielea nu arde dar imi e frica sa dau cu bricheta pe ea ca na daca e imitatielaughing thinking

3 răspunsuri:
| Krosa a răspuns:

Pai dupa firma vezi pe net pune numele firmei si daca nu apare inseamna ca nu e reala iar daca apare vezi acolo cauta modelul si ar trebui sa-ti spuna

| Myyy3 a răspuns:

laughing mah, asta se vede din ochi.Este un compus chimic care imita bine pielea.Vezi sa fie moale la tingere si cand o zgarii daca ramane alb e clar imitatie. Dupa 1 luna max o sa inceapa sa se taie in unele locuri. Daca iti place cum arata ai grija de ea. Sper sa fie din piele.

| abobu23 a răspuns:

Indoaie o si daca se fac cute inseamna ca i piele si daca i imitatie se vede pe parcursul zilelor deoarece se albeste!