| Babyshon a întrebat:

Mi am cumparat o pereche de pantofi si ma strang rau. Spuneti mi o metoda sa se mai lase putin. De purtat prin casa nu pot pentru ca ma bat rau si imi fac bataturi. Tin sa zic ca inauntru nu este piele naturala. Multumesc

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Iti zic o metoda mai neortodoxa laughing
Ii bagi intr-o punga si ii pui in congelator o noapte. A doua zi ii incalti (presupun ca nu imediat cum ii scoti ca sunt prea reci laughing ). Mi-a zis si mie cineva ca ar merge metoda (si nu avea pantofi de piele).

2 răspunsuri:
| AlexandraM888 a răspuns:

Numai daca nu mergi la un pantofar el ti poate largi, exista o metoda speciala introduce un model de calapod in interior si ii bate cu ciocanul!

| Babyshon explică:

Am sa incerc ambele variante, multumesc