| MiRuNiKaa a întrebat:

mi-am cumparat o rochita gen baby doll si e pe corset elastic, am probat-o prin casa si cand dansez se lasa in jos pe sani. Credeti ca ar trebui sa-i pun bretele transparente sau colorate ...sau deloc?

Răspuns Câştigător
| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu zic sa folosesti bretele colorate. sau de o culoare neutra ( alb/ negru). mie personal nu prea imi plac bretelele transparente.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa folosesti niste bretele transparente. Astfel o sa te simti mai comod si o sa eviti un incident neplacut :*winking