| DiazAndreea a întrebat:

mi-am facut un blog in care mi-am dat parerea despre produsele cosmetice pe care le-am folosit si le folosesc, mai am de lucrat la el, dar ce spuneti va ajuta pe vreocineva? mai am de adaugat abia are cateva ore de cand am inceput sa lucrez la el. http://conversatii-produse-cosmetice.weebly.com
am nevoie de opinii si de inspiratie
Mersi!
Curand voi adauga video cu make-up facut de mine.

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Este dragut dar este destul de ametitoae aceea lista de produse da si produse nu, mai bine ai face posturi separate despre fiecare, adica sa compari 2 mascare intre ele intr-un post intr-un altul, 2 oje etc.

| DiazAndreea explică (pentru KellyGreen):

Este primul meu blog, site...plus ca nu stiu cum sa fac un sitelaughing o sa mai lucrez la el, poate combinam si informatii