| roxana94 a întrebat:

Mi-am luat astazi o bluza/camasa gri deschis. Are putina dantela pe piept si se vede putin sutienul. Credeti ca pot sa o port cu sutien alb sau trebuie gri?

Răspuns Câştigător
| Isa a răspuns:

Cred ca ar trebui gri ca sa se vada mai putin sau depinde cu care se vede mai putin incearca si cu sutien alb si cu cel negru si apoi vezi care se potriveste mai bine

fundita? big grin tongue

9 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Nu cred că merge alb... depinde și de cât de elegantă este bluza. Dacă nu e foarte pretențioasă poți purta sutien colorat (albastru, roșu, mov, whatever). Ideal ar fi un sutien gri, dar dacă nu găsești, mergi pe negru și nu dai greș. Dar NU alb.batting eyelashes

| Robert a răspuns:

Merge si alb.

| ELLSSA a răspuns:

Oricare.Am si eu o astfel de camasuta alba foarte draguta.
Sa o porti iubita!

| VlyCas a răspuns:

Alb,negru,rosu,roz cum vrei tu happy

| Ralu_7317 a răspuns:

Depinde cat de tare se vede. eu ti-as recomanda un sutien negru!

| Ralu_7317 a răspuns:

Sau incearca ceva colorat :roz, mov, turcoaz...

| annemary_6392 a răspuns:

Eu cred ca ar tebui sa porti su tien alb pentru ai da un model; dar daca nu se vede ca un model te fatuiesc sa iei un sutien gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să o porţi liniştită cu sutien alb. Baftă! :*

| Leila_3126 a răspuns:

Poti purta si gri si alb:X:X