| anonim_4396 a întrebat:

Buna mi-am luat si eu niste gene false si as vrea sa stiu cum trebuie sa mi le aplic funda daca imi explicati

1 răspuns:
| Madalina_6385 a răspuns:

Kitul cu gene false vine insotit de un lipici special (nu incerca un altfel de lipici) si eventual o penseta special pentru aplicarea genelor. Aplica lipiciul pe marginea genelor (partea care trebuie lipita pe pleoape) si lipeste-le cu atentie cat mai aproape de genele tale naturale, cu ajutorul pensetei si a varfurilor degetelor. Fixeaza-le bine si asteapta 3 – 4 minute cu ochii inchisi pentru ca lipiciul sa se usuce complet.