| anonim_4396 a întrebat:

Mie nu prea imi place forma sprncenelor mele actuale, asa ca m-am descis sa le las sa creasca pentru a le da o noua forma.Insa, inainte ma pensam cam la o saptamana pentru ca imi cresteau foarte repede la loc si ma iritau acele mici firisoare.Intrebarea me este daca le voi lasa sa crasca, in locurile in care le-am pensat mai des nu vor mai creste? Mai poate fi salvata spranceana mea? Funda?

Răspuns Câştigător
| alexpusok a răspuns:

Unde leai pesat vor creste la fel ca ceilalti si poate fi salvata sa ii pensezi numai daca sunt mari Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca te-ai pensat mai des in acele locuri poti sta linistita, ca vor creste in continuare. Sfatul meu este ca tot sa continui sa le dai o forma, si sa te gandesti de acum ce forma vrei sa le dai. Asa vei putea sa te pensezi pastrand aceasta forma de la inceput.

O zi placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cresc la loc.

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Vor creste, dar va dura mai mult. Pentru ca nu cresc in acelasi timp. Ai rabdare si lasa-le sa creasca.

| atraiptatipovestiviata a răspuns:

Vor creste ele! Poti folosi pentru a accelera procesul ulei de ricin. Daca nu cresc cum ti-ai dori cumpara un creion maro de sprancene si ti le poti contura cum vrei tu... mai greu insa cu simetria.

| alexpusok a răspuns:

Va creste la fel ca ceilalti dar numai atun ci penseazai cand sunt mari

| ElyLexii a răspuns:

Buna! Nu este bine sa te pensezi o data la saptamana, adica este prea mult... Si sprancenele iti vor creste la loc dar poate putin mai greu. Daca tu vrei o forma noua trebuie sa astepti sa iti creasca/ inmulteasca, iar dupa aceea, te poti duce la salon sa iti dea o forma noua... Dar parerea mea este ca mai bine iti lasi forma ta naturala, asa esti si mult mai frumoasa, nu orice fata are forma la sprancene inainte sa se penseze, dar tu faci cum doresti. Sper ca te-am ajutat!