| AndreuCom a întrebat:

Ne da uniforme la scoala in care e : Sacou rosu si negru in carouri, fustita tot asa, camasa alba, cravata daca vrem si papion. dar au spus ca ne da pantaloni... Vreau sa stiu ce pantaloni ne da! Voi ce parere aveti? :* Funda.

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Pantaloni de stofahee hee o sa fie cam frig cu ei big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice pantaloni vor fi, sunt sigur ca sunt asortati. Felicitari pentru uniforme, asa trebuie sa arate un elev.

| YesorNo a răspuns:

Cred ca la fel. Model cu carouri rosu si negru. Frumoasa uniforma.

| Biutza585 a răspuns:

Pai daca uniforma esta rosie si in carouri, pantalonii ar trebui sa fie la fel!