| elenutzaelenalovee a întrebat:

Nu stiu cui sa cer parerea,ca oricum nimeni nu ma intelege,asa ca va intreb pe voi. Deci,as vrea sa ma tund, sa-mi fac breton. Vreau sa-mi acopar fruntea pentru ca o am mare si lata..Credeti ca daca imi fac breton o s-o acopar cumva,sau ceva?! Sunt cea din poza. Imi puteti spune daca imi sta bine cu breton, sau sa-mi las parul asa.

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ai putea sa iti faci breton pe o parte, nu drept ca taiat dupa liniar.

| unprietenaproape a răspuns:

Ajuta si daca nu ti l mai scoti asa de mult in evidenta. ar tebui sa ti arunci cordeluta

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Eu zic sa o lasi asa, ai un par foarte frumos.Te mai sfatuiesc nici sa nu te vopsesti.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| elenutzaelenalovee explică (pentru SimpleIsCool):

Multumesc pentru sfat. Eu ma cred cam urata si ma gandeam ca daca imi fac breton o sa arat altfel, adica mai frumoasa...

| SimpleIsCool a răspuns (pentru elenutzaelenalovee):

Daca esti tu cea din poza, stai calma ca nu esti urata chiar deloc.Esti foarte dragta.
E bine asa cum esti.
Peace!

| elenutzaelenalovee explică (pentru SimpleIsCool):

Da,eu sunt cea din poza.

| SimpleIsCool a răspuns (pentru elenutzaelenalovee):

Atunci nu ai de ce sa iti faci probleme.
O viata frumoasa.
Peace!

| VerdeLila a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu breton, dar este foarte incomod cu el la scoala. Este foarte pretentios; trebuie aranjat mereu, intretinut(tuns des) si acum e vara si transpiri.
Esti draguta, dar daca te face sa te simti mai bine in pielea ta, poti purta o sapca, palarioasa, ca tot e vara si te protejeaza si de soare.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Eu una sunt de părere că bretonul va face să pară că încerci prea mult să-ţi ascunzi fruntea, deci o va scoate şi mai tare în evidenţă. Sfatul meu e să îţi laşi părul aşa cum e, îţi stă bine happy