| Bebe_eu_1990 a întrebat:

Nu stiu unde gasesc in timisoara. fuste decente. am nevoie urgent. cine stie ceva magazinee, va rog frumos. funda :*

3 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Ma gandesc ca prin "fuste decente" te referi la cele pana la genunchi.pai,sunt fustite frumoase si nu foarte scumpe in Euro(daca stii unde e)...sunt in magazinele cu haine pentru. femei/adulti,gasesti multe culori, gasesti si mai stramte, si mai largi.Sau mai poti incerca in Kapa(dar sunt mai scumpe).Dar in Euro sunt foarte multe magazine si gasesti sigur...ai mai putea merge in Mall dar la fel, sunt mai scumpe(100-150 de lei.cam asa costa). Mult succes, sa ma anunti daca ai gasithappy

| dianamariana2001 a răspuns:

Din pacate iarna nu prea gasesti fuste in Timisoara, dar poti sa-ti iei de pe net, http://www.bonprix.co.uk/category/women-skirts-short/

| RxTx a răspuns:

Vezi si tu www.bisericaagape.ro daca are cumva un chat ceva prin care sa poti vorbi cu fetele
de acolo
ele sigur stiu