| dydy8191 a întrebat:

Nuanta light ivory de la fondul de ten giordani gold cu minerale ese deschisa? Si ce parere aveti acopera bine?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Light Ivory cred că este cea mai deshisa nuanţă, eu am avut şi nu mi-a plăcut pentru că îmi făcea faţa prea albă, mie îmi place ca faţa să aibă o tentă de bronz...acum depinde şi de culoarea pielii tale!
Da,acoperă destul de bine.

(@daemonnaxxx Nu tot ce e scump e şi bun. Am încercat fonduri de ten şi de la L'oreal şi de la Maybelline, dar pe lângă faptul că nu acopereau bine, nici nu rezistau mult pe faţă.
Şi nu sunt singura care spun asta, cunosc persoane cu bani care au încercat multe fonduri de ten şi până la urmă au rămas fidele celui de la Giordani!
Nu obişnuiesc să cumpăr produse nici de la Oriflame nici de la Avon, dar fondul de ten Giordani este un produs care merită toţi banii de acolo.)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ti-ai luat de la o firma serioasa, gen Maybelline, Astor, LÓreal. Oriflame e copil mic.

| Krsz a răspuns:

Am avut eu. este ft bun fondul de ten sa stii. nu este prea alba nuanta, dar nici pentru cele bonzate nu mergehappy sper ca te-a ajutat raspunsul meuhappy

| SomethingStrange a răspuns:

Eu sunt reprezentant la avon si mereu sfatuiesc fetele sa il ia pe cel adaptiv, este tot de la giordani si multe fete au fost multumitewinking

| Dana_Maria_1988 a răspuns:

Nu e cea mai deschisa nuanta. E a doua, potrivita tenului deschis, cu par blond/ saten deschis natural. Eu am avut-o la cel cu proprietati adaptabile si am cumparat-o si la cel mineral. Acum astept sa vad cum o fi.