| Elizu a întrebat:

Ce parere aveti de fondul de ten de la Oriflame : Giordani Gold?

7 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Eu l-am primit cadou si am zis sa-l folosesc dar sincer,e unsuros,daca ai tenul uscat si ai nevoie de multa hidratare ti-l poti cumpara,altfel e prea unsuros, curge si nici nu prea rezista pe fata, mai ales daca nu dai cu pudra peste, e dragutel ca si culoare, dar calitatea lasa de dorit.parerea mea.

| mona a răspuns:

O parere buna in general

| dragodana a răspuns:

Salut! Am avut cele 3 variante(age defying, mineral, adaptive). Pentru mine a facut ce a promis, dar este un fond de ten pentru un ten major, peste 25-30 ani si este potrivit pentru un ten normal, dar cel mineral este pentru un ten cu probleme, dar nu-ti fa prea mari asteptari.Ai grija la alegerea nuantei pentru ca realitatea nu prea bate cu nuantele din catalog.Concluzie:chiar daca fondul de ten costa mai mult isi merita toti banii.

| Bogdanys a răspuns:

Mama mea il foloseste si este foarte multumita de el.

| Ipanda909 a răspuns:

Este bun doar pentru persoanele care au trecut de varsta de 25 de ani.Crede-ma ca sunt reprezentant la Oriflame si fondul acela de ten iti imbatraneste fata! Nu cumpara ceva fara sa te asiguri ca e bun! Sper ca te-am ajutat happy

| Madalina_Mady_1997_fsxh a răspuns:

Foarte bun. Parerea mea happy

| diaella a răspuns:

Sa stii ca este foarte bun eu folosesc si chiar sunt multumita.