| Kasia a întrebat:

Pana la urma, pe Aoro se vand parfumuri originale sau sunt contrafacute? Am vazut un parfum Guess care in magazin e 300 lei cu 80 de lei pe Aoro.De ce e o diferenta asa mare? Ce le face sa fie atat de ieftine daca sunt originale?

Răspuns Câştigător
| Antonia1980 a răspuns:

Buna! Eu cumpar de ceva timp de la Aoro parfumuri si cosmetice si nu am avut nicio problema pana acum. Magazinele online cum e aoro.ro au costuri mult mai mici de functionare decat magazinele obsinuite, de aici si diferentele de preturi. Eu zic ca poti sa cumperi cu incrdere de la ei.

2 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Nu bineinteles ca nu este original, dar nici de 300lei nu te gandi ca este prea original nici el!
Nu inseamna daca dai un super pret este original!
Tine cont de caracteristicile unui parfum original!

| RebekkaRebbe a răspuns:

Nu-s la fel ....Acel cu 80 lei ii fake( nu e original)happy si cel cu 300 lei e originalhappy