| lolly2 a întrebat:

Parul meu e o mare problema:@, e foarte des are foarte mult volum si e destul de lung partea buna e ca nu cade deloc doar vreo 2 fire mai gasesc pe pieptan si se descurca foarte usor,insa e foarte rebel,se elecrizeaza foarte repede, il asez cumva peste cateva minute arat de parca am bagat degetele in prizalaughing.Ce pot face? De preferat ceva ce pot face in acasa, gen acel tratament cu ulei de ricin.

3 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Nu prea ma pricep laughing dar dc nu-l tunzi putin mai scurt, pan' la umar sau il pui pe agrafe. sau il faci cu placa!
Placa ramane o solutie buna...happy:*

| ayosmdk a răspuns:

Poti sa te tunzi putin mai scurt

| llust a răspuns:

Sincer sa fiu nu prea cred ca ai ce face. Eu acum am par mare, il aranjez fain, dupa 5 minute imi sta in toate directiile. Am incercat tot felul de chestii sa il aranjez si nu o mers nimic.