| ParkAndreea a întrebat:

AJUTOR! Părul meu este foarte " rebel ". Adică, de ex. după ce mă spăl pe cap, se face creţ, iar când îl piaptăn ( îl piaptăn FOARTE GREU ), arăt ca şii cum mi-aş fi băgat degetele în priză. Ce aş putea face?

Dau fundă!

2 răspunsuri:
| Fayree a răspuns:

~ Fa-te cu placa si in timp ce te usuci da cu piaptanul bine de exemplu tu te usuci iar mama ta da cu feonul :*. Sper sa functionezebatting eyelashes. Funda?

| Lily8 a răspuns:

Prinde-l in coada, indreapta-l cu placa cu apa si pieptan /perie si uscatorul de par.
Fa-ti codite impletite.