| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna :)
parul meu este de culoarea aceasta http://www.google.ro/......tp?/imgres

si as vrea sa imi fac niste suvite albastre [cu fuxina] cum ar iesi?
funda

Răspuns Câştigător
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai daca e natural va iesi bine culoarea pe care vrei s-o faci(albastru)dar daca e vopsit asa cum e in poza nu va iesi.Trebuie mai intai sa.ti decolorezi cateva fire de par si dupa sa te dai cu fuxina.
Sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Katherineeeeeeee explică:

Si ce culoare va iesi? am auzit ca va iesi verde daca eu sunt bruneta straight face

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Katherineeeeeeee):

Te decolorezi. Altfel nu-ţi va ieşi culoarea dorită pentru că ai părul închis la culoare.

| andreyutzha a răspuns:

Ar arata fain, dar sa nu-ti faci prea multe suvite :*

| linsey a răspuns:

Nu se vad daca nu iti decolorezi parul trebuie decolorat si dupa facut cu fuxina am facut la mai multe fete si a iesit super!:*!

| DarYn a răspuns:

Nu stiu, trimite-mi id ul tau si da-mi o poza cu tine, si iti spun.