| aneta a întrebat:

Parul meu este foarte gras.La una sau doua zile dupa ce il spal deja e uns. Ce sa fac? Cu ce sa il spal sau ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Pentru ca il speli prea des! Spala-l la 4-5 zile, cu un sampon pentru par gras. si evita sa iti bagi mainile prin par.decat daca e nevoie.

| pity33 a răspuns:

Mie mi se unge de obicei la 3 zile.intr-o zi sa luat apa in tot orasu timp de 4 zile si n-am avut cu ce sa ma spal pe cap decat cu apa de ploaie, am folosit acelasi sampon[wash&go]. deci incalzesteti apa de ploaie acum mi se unge la 6 zile