| bbro a întrebat:

parul meu este vopsit negru. Ultima vopsire am facut-o acum 5 luni si as vrea sa imi schimb culoarea intr-una mai deschisa insa nu stiu daca se va prinde fara decolorare sau decapaj.Ma ajutati, va rog?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Negrul e cel mai păcătos, nu scapi de el decât cu decolorare/decapare sau cu foarfeca.
După ce îl decolorezi îți va iesi un fel de portocaliu mai închis sau mai deschis, apoi te vopsești in ce nuanța vrei (in cazul tău ciocolatiu).

| Hellen456 a răspuns:

Pai ce culoare are parul tau natural?

| bbro explică (pentru Hellen456):

Ciocolatiu...

| Hellen456 a răspuns (pentru bbro):

Nu cred ca merge fara decolorare am patit-o odata