| PiSy_3614 a întrebat:

Buna!:*Pe 11 iunie o sa merg in parc si la mall cu 2 prietenee si cu o verisoara deoarece pe 14 este ziua mea:X.Intebarea mea este cu ce sa ma imbrac? Eu m-am gandit la niste pantaloni scurti de blug cu un lantisor si la un tricoas.Este bine asa? Astept sfaturi cum sa ma imbrac si cum sa ma machiezhappy. Pa pa:*

2 răspunsuri:
| RominaMaria96 a răspuns:

Da este bine,de machiat depinde daca ai ochii caprui date cu rimel,apoi fa-ti un contur negru Ceva simplu si care se potriveste oricarei tinute. Daca ii ai verzi sau albastri Te dai cu rimel in schimb nu te dai cu contur nergu si te dai cu unul alb, iti va evidentia foarte mult ochii tai deschisi si daca vrei sa te dai si cu o culare la ochi albastri rozul e perfect sau gri, iar la cei caprui sau negri gri sau mov big grin funda te rog pentru nu am niciuna sad?

| IlincaD a răspuns:

Pantalonii scurti de blugi si ti-ai putea lua sub niste ciorapi de plasa cu model sau culoare si un tricou/maiou.
Sa ma machiez mie imi place foarte mult asa :
http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&global=1&cu=make+up#/dtxvtf
fara culorile alea de sub ochi. doar linia facuta cu tusul.
Mult noroc si La multi ani!:*