| Alexyyyyszz a întrebat:

Voi pleca la bunici, si as vrea sa ma imbrac si sa ma machiez in asa fel incat sa atrag atentia prietenilor. laughing Ce sfaturi de machiaj,imbracaminte imi puteti spune? Daca se poate si cu link. Eu m-am gandit la pantaloni scurti,maieu, cizme de vara, dar astept si raspunsurile voastre. Funda si vot! Multumesc, o zi buna va doresc happy.

Răspuns Câştigător
| Fluffy123 a răspuns:

Pai te poti imbraca tot asa cum ai spus tu, dar sa fie ceva sclipitor, cu multe paiete, si iti recomand ca pantalonii sa fie scurti si de blugi de o culoare deschisa la fel ca maieul albastru.La papuci m-am gandit sa iti iei niste sandale, cu parul desprins si cu cerceii tai preferati si atragatori.Te poti da cu rimel, asta se asorteaza la ce ti-am recomandat eu. Funda?

| Alexyyyyszz explică (pentru Fluffy123):

Multumesc! Sper sa imi foloseasca raspunsul tau. laughing)

| Fluffy123 a răspuns (pentru Alexyyyyszz):

Sa ma anunti si pe mine daca a mers, ok?

| Adry05 a răspuns (pentru Fluffy123):

Cu multe paiete? Da unde e? În club? Şi-n plus ar arăta ca o piţipoancă. Mai urma să-i spui să se îmbrace la roz bombon. Părerea mea, fii naturală!winking Prietenii tăi te vor plăcea pentru personalitate nu aspect fizic că doar nu sunt iubiţii tăi şi nici acela n-ar trebui să se uite la aşa ceva. Dacă chiar eşti gen d-ăla care machiata nu poate ieşii din casă, foloseşte mascara şi fond de ten dacă ai probleme cu coşurile (Dacă nu, nu are rost doar îţi strici trenul aiurea) şi eventual un gloss sau un balsam de buze protectiv pentru razele soarelui. Ca ţinută, ceva practic şi comod că doar nu vrei să ieşi pe tocuri de 20 cm, nu? O pereche de pantaloni scurţi +un maieu sau un tricou + balerini, sandale sau teneşi. În legătură cu îmbrăcămintea propusă de tine, da cred c-ar fi ok, pot spune că e una din combinaţiile mele favorite pentru vară.
Distracţie plăcută!

| Alexyyyyszz explică (pentru Adry05):

Multumesc foarte mult. happy

| Adry05 a răspuns (pentru Alexyyyyszz):

Cu plăcere! happy