| carliontzi a întrebat:

Pentru fetele care sunt din Craiova ce saloane de cosmetica (pentru epilat) bune stiti?

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Salon Nina de pe Petre Ispirescu. Eu numai acolo ma epilez, la doamna Dorina.

| glamour a răspuns:

Dar acolo are numai ceara calda(care se refoloseste) Nu prea umblu in saloane dar stiu sigur ca la graffiti in real au ceara de unica folosinta dar nu stiu ce preturi au.

| bianka02 a răspuns:

Buna fetele s-a deschis acum un salon nou ink nu are firma afara este de la Kfs mergeti drept in fata spre hotel JIU langa pariuri sportive este maro cu termopan.practik in vis-a-vis cu teatrul.la doamna Danacred ca o stie toata Craiova.a fost inainte la Bella Diana si dp se mutase la AS fashion acum si-a deschis salon are angajati buni si pentru nr de tel 0723239453(nr dansei)tunde super ma tund de anii bunii

| bianka02 a răspuns:

Se si epileaza super bine

| bianka02 a răspuns:

Salonul asta de zic au o cosmeticiana buna dar trebuie sa va faceti prog daca sunt okupate