| friday a întrebat:

Pentru ochi caprui inchis, de marime medie, ca astia : http://assets.acasatv.ro/......size1.jpg, cum credeti ca ar merge creionul dermatograf? Pe pleoapa inferioara, sau cea superioara? Si ce culori ar merge?
Funda pentru cea mai buna idee.

Răspuns Câştigător
| chocolate_9616 a răspuns:

Salut friday! Hmmm cred ca la asemenea ochi creionul dermatograf tiar accentua ochii si anume cu culorile : albastru si maro, gri albastrui, auriu, purpuriu sau violet
Bafta!

2 răspunsuri:
| chocolate_9616 a răspuns:

Sorry am uitat! pe pleoapa superioara

| Ella_8520 a răspuns:

Poti folosi pe pleoapa inferioara creion dermatograf negru, iar pe cea superioara argintiu. Cred ca ar arata bine