| Crs a răspuns:

Parul este putin tuns in scari si filat mai mult, un breton asimetric nu foarte des care acopera fruntea si este intins cu placa.

| Dianna_8523 a răspuns:

Pai nu are un nume anume thinking Te duci si ii spui sa-ti faca breton, nu foarte des si putin mai lungut. Daca nu, tragi o poza la imprimanta sau o pui pe telefon si i-o arati. Eu asa fac! Fundita? happy Sper ca te-am ajutat...

| Andromedda a răspuns:

Parul e lung si intins cu placa. Iar bretonul putin mai lung si nu foarte deshappy