| mirunik23 a întrebat:

Buna,peste cateva zile va trebui sa merg la un botez. Intrebarea mea este, ce parere aveti daca imi iau la biserica o fusta scurta si o camasa(albastra sau alba):*? voi ce mi-ati recomanda sa port? am 15 ani.Multumesc,astept raspunsuri cat mai repede, ofer fundita.

7 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Este foarte draguta tinuta care vrei s-o porti. Eu as opta pentru camasa alba, in picioare niste pantofi cu toc sau balerini.

| mirunik23 explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Multumessc pentru sfat:*!

| MissJJ a răspuns:

Eu mi-as fi luat o rochie din voal; fusta si camasa sunt mai mult office decat elegante, prea mature pentru tine.
Dar pentru ca te-ai decis alege totusi camasa alba.

| mirunik23 explică (pentru MissJJ):

Nu m-am decis inca.

| AdeutssaAde a răspuns:

La biserica ai putea purta o fusta neagra dreapta mai scurta putin de genunchi si camasuta ta albastra. Daca parintii nu te lasa sa porti tocuri, ia-ti o pereche de balerini cu o fundita ceva albasrii sau negrii. Eu asta as face. Funda? :X puppy dog eyes

| mirunik23 explică (pentru AdeutssaAde):

Ma lasabig grin. Da fusta dreapta si scurta vreau.

| AdeutssaAde a răspuns (pentru mirunik23):

Perfect atunci. Dupa parerea mea te-ar avantaja bine cu o pereche de pantofi avand in vedere ca s-a cam schimbat vremea, poate niste pantofi bleumaren ar fi perfect. :*