| Zellen a întrebat:

Poate pare o intrebare cam aiurita.dar laughing am auzit de tot felul de remedii naturiste pentru a scapa de vergeturi. Eu folosesc momentan ulei de masline exravirgin si crema de la Gerovital si as vrea sa incerc si untul de shea happy intrebare e. are ceva daca folosesc toate aceste produse? adica in fiecare zi, nu deodata. evident laughing la un anumit interval happy.

3 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Nu are nimic daca le folosesti. Intr-adevar nu prea poti scapa de ele dar nu o sa se mai vada atat de tare daca vei continua sa le hidratezi cu tot felul de creme.

| SkyPilot a răspuns:

Vestea proasta este ca nimic nu merge cu adevarat cu exceptia laserului. Vezi si aici:
http://www.csid.ro/......-12213398/
Poti sa le folosesti pe toate, dar nu te ajuta cu nimic. Urmeaza sfaturile din articol. Parta buna este ca aspectul vergeturilor se imbunatateste de la sine in timp.

| daassh a răspuns:

Vergeturile nu se videca, ele se albesc, iar singura scapare impotriva lor este operatia cu laserul.Succes!