| MissPinkPurple a întrebat:

Dupa cat timp se vad rezultatele daca folosesc unt de shea pentru piele si par in fiecare zi?
Pot folosi untul de shea in loc de crema hidratanta pentru ten?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| ZileCuSoare a răspuns:

Eu as putea sa iti recomand niste creme foarte bune, plus ca sunt naturale. Arunca o privire aici www.parfumfm.ro in catalogul de make up si cel de parfumuri acolo gasesti creme si tot felul de produse naturale. Fara parabeni si toate prostiile care le gasesti in magazine. Eu folosesc cremele si produsele si ceea ce pot sa iti spun e ca dupa ce te fai pe fata cu crema de fata iti lasa fata foarte foarte fina. In caz ca te v-or interesa produse iti pot da si un pont. Sa nu le cumperi de la alti reprezentanti. Inscrie-te tu si le poti cumpara mult mai ieftin decat in catalog. O zi buna, sper ca ti-a fost folositor sfatul meu